Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fast and Furious 7 První fotky a další staří známí

 V dalším pokračování Rychlé a zběsilé série uvidíme dvě staré známé postavy z Tokijské jízdy. Tím však výčet obsazení nekončí.

Rychle a zběsile 7 se múže pochlubit dalšími hereckými přírůstky. Po Jasonu Stathamovi, Rondě Rousey, Kurtu Russellovi a Tonym Jaa, se do série navrací Lucas Black, jakožto Sean Boswell, který v Tokijské jízdě driftoval ve vytuňeném Mitsubishi Evo IX. Svou roli by si měl zopakovat i Bow Wow jako Twinkie. Jak jistě víte, třetí díl F&F stál časově mimo chronologické pořadí. Ale díky potitulkované scéně ze šestky, do série trojka už pevně zapadá. Sedmička by dokonce měla začít v té samé nadzemní garáži, ve které Tokyo Drift končí. Zdroje navíc uvádějí, že bychom měli Blacka vidět za volantem také v osmém a devátém díle! Téhle sérii asi palivo jen tak nedojde, raději ale nepředbíhejme. Vše ukáže až čas.  

Jako další by se měl k filmu připojit Djimon Hounsou. Hounsou má na kontě dvě oscarové nominace za snímky In America a Krvavý diamant. Přehlédnout nešel v historickém Gladiátorovi, vědecko-fantastickém Ostrově nebo komiksovém Constantinovi. V příštím roce se objeví i v Guardians of the Galaxy. Prozatím je záhadou, koho si Hounsou ve F&F7 zahraje. Bude se snad jednat o dalšího klaďase v Dieselovic týmu nebo bude sympatizovat s Jasonem Stathamem? Je snad právě on náhradou za Denzela Washingtona, který nabídku odmítnul? Kurt Russell by se měl přidat na stranu záporáků. Podle neoficiálního prohlášení má údajně ztělesnit roli otce zesnulého mladíčka Jesseho, který se v jedničce proháněl v bílém Volkswagenu Jetta. Russell stejně jako Statham lační po pomstě, protože za smrt Jesseho může tak trochu Toretto. Dieselovi a spol. by měl jít herec po krku naplno v osmičce. Malou roličku obchodního magnáta dostala ve filmu také bollywoodská hvězda Ali Fazal.

rychle_a_zbesile_51.jpgrychle_a_zbesile_52.jpgrychle_a_zbesile_92.jpgrychle_zbesile_7_8.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář